Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу Володимир Кличко найближчим часом може повернутися на ринг і заробити там кругленьку суму.

Перспективи українського спортсмена на своєму YouTube-каналі оцінив блогер Віталій Володько.

Останнім часом активно мусуються чутки про те, що Володимир Кличко перерве свою спортивну пенсію і повернеться на ринг.  Інформація про можливе відновлення кар'єри легендарного спортсмена мусується як в українських ЗМІ, так і на Заході.  Називають навіть цифри: нібито за три бої, проведених в Німеччині і Великобританії, Володимир Кличко може отримати сорок мільйонів євро.

Інша справа, що мова йде про бої проти дуже статусних суперників – Тайсона Ф'юрі і Ентоні Джошуа, який, по суті, і закінчив професійну кар'єру Кличко.  Джошуа – один з найсильніших боксерів сучасності, і просто так потрапити на один з ним ринг неможливо.  Тим більше, для боксера, який вже кілька років не виступав в титульних поєдинках.

Сам Володимир Кличко не підтверджує і не спростовує ці чутки, він зберігає загадкове мовчання.  Ця обітниця мовчання було перервано лише раз за останні місяці, коли українець відповів категоричним «ні» на пропозицію бою з британцем Ділліаном Уайтом. 

Натомість колишній чемпіон постійно викладає в соцмережах фотографії зі своїх тренувань, що може служити підтвердженням його бажання повернутися на ринг.  У Кличка немає проблем ні з грошима, ні з застосуванням себе за межами рингу.  

Проте, можливість вписати своє ім'я в історію може служити для Кличка достатнім аргументом для того, щоб відновити кар'єру.  Це зробить його легендою.  Правда, Володимиру вже сорок три роки, і його можливості на рингу дещо обмежені.