У прикінцевий день чемпіонату світу, 23 липня, відбулися командні турніри у рапіристів та шаблісток.
Чоловіча збірна України з фехтування стала срібним призером чемпіонату світу, який проходить у Будапешті (Угорщина). Про таке повідомив "Укрінформ".

У матчі за "бронзу" швейцарці взяли гору над китайцями (45:35).

В активі українських фехтувальників 4 медалі: 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові.

"Зовсім інша людина, зовсім інша, не схожа на жодного гравця, з яким я працювала. Тому було дуже для себе багато цікавого", – розповіла про роботу тренер Дарини Лариса Савченко.

Нагадуємо, що 20 липня українка Ольга Харлан виграла золоту медаль чемпіонату світу з фехтування на шаблі, який проходить в Будапешті.

У вирішальній битві представниці України протистояла найзаклятіша суперниця – росіянка Софія Велика. З початку Ольга захопила перевагу, однак під кінець зустрічі росіянці вдалося вийти вперед. Великій потрібен був один укол, щоб здобути перемогу. Однак Харлан вчасно зібралася і вирвала перемогу 15:14. Для Харлан це четверта індивідуальна перемога на чемпіонатах світу.