Виступи українських футболістів у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи та успіхи їхніх команд.

“Нефчі” розгромив російський “Арсенал” 3:0 в рамках кваліфікації до Ліги Європи.

Кирило Петров у складі Нефтчі вдруге поспіль осоромив російський Арсенал Тула. Команда нашого захисника вдома переграла суперника з рахунком 3:0, вдосконаливши результат першого матчу (1:0). Петров знову допоміг зберегти ворота сухими і несподівано пробився до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Росія втратила одну команду в єврокубках!

Наступним суперником команди Петрова буде ізраїльська “Бней – Єгуда”. Матчі пройдуть 8 та 15 серпня.

Роман Яремчук, який минулого тижня пофеєрив у матчі з Віторулом (6:3), сьогодні також забиває румунам за Гент. Під завісу першого тайму основний форвард збірної України протягнув м’яч у штрафний майданчик, втратив його, але партнери повернули Роману сферу – гол став справою техніки.

Яремчук відкрив рахунок у зустрічі, однак по перерві Гент пропустив два голи з пенальті. Провини Ігоря Пластуна в 11-метрових не було – привозили партнери українця по обороні.

Другий “український” гол ігрового дня забив Михайло Сергійчук – форвард відзначився за Вентспілс у воротах Гзіри, вийшовши на заміну. У підсумку – нічия 2:2. Проте латвійці впевнено пройшли у третій кваліфікаційний раунд – вдома був розгром 4:0.