Український колишній абсолютний чемпіон світу Олександр Усик підтвердив, що іноді спарингує зі своїм кумом Василем Ломаченком.

Першим про це пресі розповів чемпіон легкої ваги Ломаченко.

“Одного разу Усик приїжджав у наш тренажерний зал до мого рідного міста. Ми спарингували більше з технічних моментів. Це цікаво. Я був швидшим, тому легко йшов із дистанції. Але він великих розмірів. Скільки б я зміг протриматися проти Тайсона Ф’юрі? Раундів п’ять-шість. Знову ж – я швидший, зміг би постійно навколо нього крутиться. Але потім я б втомився, зупинився і він би вдарив мене”, – розповів Ломаченко в інтерв’ю

Боксери, різниця у вазі між якими становить понад 40 кілограмів, тренуються один із одним у техніці. Як заявив Усик у коментарі YouTube-каналу Gareth A Davies, якось йому довелося відчути на собі силу удару Василя.

“Спарингувати з Василем – це дуже круто. Але у мене була одна проблема – я постійно відтягувався назад. Анатолій Миколайович сказав мені, щоб не відтягувався, але я продовжував це робити. Потім він підійшов до Василя і щось йому шепнув на вухо. В якийсь момент Ломаченко сильно вдарив мене в голову. Після цього я більше не відтягувався”, – розповів із посмішкою Усик.

Як повідомляють видання, Олександр Усик поставив на місце репортера через запитання про шанси Василя Ломаченка в поєдинку проти Люка Кемпбелла.