Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик отримав виклик на бій від суперважковаговика Джозефа Паркера.

Новозеландський боксер привітав українця в надважкому дивізіоні і захопився його досягненнями в крузервейті.

За словами екс-чемпіона світу, він вважає Олександра Усика одним із найкращих бійців світу і хотів би зустрітися з ним на ринку.

«Я хотів би привітати Усика в суперважкому дивізіоні. Він, безумовно, великий боксер. Те, що він зробив у важкій вазі – неймовірно.

Я хотів би перевіряти себе на найкращих у світі, і він, безсумнівно, один із таких», – наводить слова Паркера BoxingScene.

Нагадаємо, що свій перший бій у суперважкій вазі Олександр Усик мав провести 25 травня в США проти камерунця Карлоса Такама, але поєдинок скасували через ушкодження українця.

Раніше менеджер Олександра Усика Егіс Клімас повідомив, що на лікування і відновлення після ушкодження руки його клієнту знадобиться від двох до трьох місяців. При цьому, за словами представника Олександра Усика, повернутися в ринг він зможе не раніше осені.

«Це були два місяці важкої роботи і щоденної підготовки. До бою залишалося два тижні, але він отримав травму. Звісно, усі дуже розчаровані, особливо Усик.