Юніорська збірна України стала володарем 13 медалей чемпіонату світу з підводного спорту.

На чемпіонаті світу з підводного спорту (плавання в ластах) серед юніорів українська збірна завоювала 13 медалей (1 золота, 5 срібних і 7 бронзових). Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

Змагання проходили в Шарм-ель-Шейху і зібрали понад 300 учасників з 29 країн світу. Титул чемпіонки світу на дистанції 200 м в ластах виборола Софія Гречко, яка також додала в свій актив і бронзову нагороду на стометрівці в ластах.

Два срібла і бронзу отримала Евгенія Тімошенко – 2 місце – 100 м і 3 місце 200 м в біластах.

По дві бронзові нагороди мають Володимир Сущенко (400 м і 800 м в ластах) і Анастасія Ізюмова (1500 м і 800 м в ластах).

Також відзначилися українські спортсмени і в командних змаганнях.