Відомий французький тенісист, десята ракетка світу Гаель Монфіс поділився подробицями романтичних стосунків з першою ракеткою України Еліною Світоліною.

“У нас різні точки зору на багато речей, але добре, що ми намагаємося дійти згоди. Професійні спортсмени живуть специфічним життям. Тим, хто не займається тенісом, складно тебе зрозуміти”, – розповів Монфіс у інтерв’ю L’Équipe.

Він зізнався, що спільні з Еліною інтереси ще більше їх об’єднують.

“Наприклад, твоя дівчина може захотіти піти в бар, а у тебе завтра важливий матч. У цьому плані нам з Еліною простіше. Ми добре проводимо час разом, дивимося Netflix. Напередодні матчу я відчуваю напругу. Тоді я ділюся з нею планами на гру. Ми часто даємо один одному поради”, – додав французький тенісист.Нагадаємо, що напередодні Світоліна опублікувала загадкове фото з перстнем на безіменному пальці. Її фанати сприйняли це за натяк на майбутнє весілля тенісистки.

“Кашеміровий светр і тонни чайної романтики”, – підписала свій знімок 25-річна спортсменка. На фотографії Еліна тримає в руці чашку, а її безіменний палець прикрашає золоте кільце з дорогоцінними каменями.

Підписники Світоліної, яка нещодавно другий рік поспіль вийшла у фінал Підсумкового турніру WTA, тут же проявили кмітливість і засипали свою улюбленицю коментарями, намагаючись розшифрувати сенс фото.