Олександр пояснив часту зміну тренерів

Український суперважкоатлет Олександр Усик розповів про роботу з різними тренерами і пояснив, чому йому часто доводиться міняти людей в команді.

“Чому у мене так часто змінюється команда? Це просто пояснити. Зібрати професійну команду, яка буде з тобою протягом довгого часу – це дуже складно. Я знайшов тренера, нормального боксерського тренера тільки після того, як став абсолютним чемпіоном світу. Я не беру таких людей, як Анатолій Миколайович Ломаченко, Сергій Юрійович Лапін, які всю кар’єру зі мною “, – зазначив боксер.“Ось з Юрієм Івановичем Ткаченко ми почали працювати, коли я до Білями готувався. Хоча ми і в любителях з ним працювали. Уявляєте, скільки часу потрібно було, щоб його знайти? А він тут був, поряд, ми бачилися, спілкувалися, зідзвонювалися. всьому свій час “, – сказав Усик.

Раніше ми писали, що не відбувся суперника Усика можуть посадити до в’язниці. Причина – пума, яка належала Тайрону Спонг, вирвалася з будинку боксера і налякала жителів Північної Флориди. Хижака довелося приспати, а Спонг тепер світить два місяці за гратами.