Доцільність поєдинку поставили під сумнів

Бій колишнього абсолютного чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика з британським суперважковаговиком Дереком Чісорою опинився під загрозою

Британського боксера, який вважався найбільш вірогідним наступним суперником українця, намагається перехопити екс-чемпіон світу Джозеф Паркер, провокуючи того на зустріч у ринзі.

За словами новозеландського суперважковаговика, він не бачить сенсу в поєдинку між Усиком і Чісорою і сам горить бажанням розправитися з британцем.

«У Чісори немає чемпіонського поясу, тому його команда намагається знайти найшвидший спосіб дістатися до титульного бою. Вони думають, що бій з Усиком – найкращий спосіб вийти на поєдинок за звання чемпіона світу. Але в цьому немає сенсу, адже у Чісори низькі позиції в рейтингу. Багато хлопців знаходяться вище за нього. Я не розумію, навіщо вони добиваються цього поєдинку.Я хочу влаштувати бій з Чісорою. Я повністю здоровий і готовий. Знаю, що можу приголомшити Чісору і перемогти його. Раніше я йому говорив, що відправлю його на пенсію. Бій зі мною буде для нього останнім. Я влаштую чудове шоу. Він отримає свої гроші, але я відправлю Дерека у відставку», – заявив  Паркер.