Лідер українського жіночого тенісу і сьома ракетка світу Еліна Світоліна не змогла пробитися в півфінал престижного турніру WTA Prtemier 5 «Rogers Cup» з призовим фондом 2,830 000 доларів, який проходить в канадському Торонто.

У чвертьфінальному матчі 24-річна харків’янка, «посіяна» на місцевих кортах під шостим номером, поступилася висхідній зірці американського тенісу, 20-річної Софії Кенін (зараз займає 29 місце в рейтингу WTA).

Матч розпочався під диктовку Еліни, яка в стартовій партії повела в рахунку – 4: 0. У п’ятому геймі харків’янка на своїй подачі вела 40-0, але потім примудрилося віддати його суперниці. Потім українка лідирувала 5: 3, проте не зуміла втримати перевагу і в підсумку поступилася Кенін перший сет на тай-брейку – 6: 7.

Другу партію знову краще почала Світоліна, яка була попереду 1: 0, потім 2: 1. Однак в подальшому краще проявила себе Кенін. Шанс повернутися в гру у харків’янки був при рахунку 3: 4, але вона не реалізувала два брейк-пойнта. Після чого американська тенісистка свого вже не упустила, взявши партію 6: 4.

Сам матч тривав 1 годину і 45 хвилин. На рахунку Світоліной 1 ейс і 5 подвійних помилок.

Відзначимо, що на поразку першої ракетки України могла позначитися травма щиколотки, яку вона отримала в попередньому матчі проти швейцарки Белінди Бенчіч. Тоді Світоліна була змушена зупинити поєдинок і вдатися до медичної допомоги, але потім змогла повернутися на корт і продовжити зустріч.