Київське Динамо визначилося з наступником Олександра Хацкевича на посаді головного тренера команди.

Олексій Михайличенко очолив Динамо, інформує офіційний сайт київського клубу. Про деталі угоди не повідомляється. Перше тренування з командою новий керманич проведе у п’ятницю, 16 серпня. За неофіційною інформаціює, контракт тренера з клубом підписано за схемою 2+1 Михайличенко підписав контракт з Динамо на 2 сезони, – журналіст .

Допомагати Михайличенку буде ще один екс-гравець Динамо Вадим Євтушенко. Про склад решти тренерського штабу буде оголошено додатково.Після вильоту з Ліги чемпіонів від Брюгге Динамо звільнило попереднього наставника Хацкевич офіційно звільнений з Динамо – тренерський штаб також пішов у відставку команди Олександра Хацкевича – весь штаб білоруса також пішов у відставку. За понад два роки Хацкевич здобув для Динамо лише два Суперкубки України та тричі провалив кваліфікацію ЛЧ.

Нагадаємо, що Олексій Михайличенко вже працював головним тренером Динамо – у 2002-04 роках він очолював “біло-синіх” після смерті Валерія Лобановського. Тоді молодий наставник виграв з Динамо два чемпіонати України та один Кубок України. Згодом Михайличенко працював з національною збірною, а потім повернувся в Динамо на посаду спортивного директора.