Збірна України з біатлону дискваліфікована за підсумками змішаної естафети в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону в Поклюці.

Про це повідомляє Biathlon.com.ua у Facebook.

Причиною для дискваліфікації стало порушення правил техніки безпеки при стрільбі.

Відзначається, що на останньому вогневому рубежі українка Олена Підгрушна через помилку судді не стала на свій килимок, після чого перемістилася в потрібний коридор, однак при цьому попередньо не закинула гвинтівку за спину.“Скоріш за все, суддя показав неправильний рубіж словенці, що йшла поруч зі мною. Я на спуску перед стадіоном стояла в спину за нею, і, відповідно, орієнтувалась по ній. І перед тим на трасі хтось мені кричав, що я десята, тому я абсолютно не здивувалася тому, що потрапила на десяту установку.

І потім, коли я вже зняла зброю, тримала її в руках і почала ізготовку, в цей момент суддя махає рукою словенці, вказує на десяту установку. Ну і мені показує, мовляв, переходь далі. А оскільки все це відбувалось буквально протягом якоїсь секунди, я не встигла зрозуміти, що відбувається і зорієнтуватись, що потрібно одягти знов зброю і після того перейти на інший килимок. Адже будь-який перехід, згідно з правилами, має відбуватись з одягненою зброєю”, – прокоментувала ситуацію Підгрушна.

Нагадаємо, Україна завершила гонку на десятій позиції.