Помер легенда світового велоспорту на 77-му році життя.

Колишній італійський велогонщик Феліче Джімонді помер на 77-му році життя, повідомляє AFP. Як повідомляється, що причиною смерті став серцевий напад. Медикам не вдалося врятувати спортсмена.

Джімонді мав просто приголомшливі досягнення в велоспорті. До того ж в молодості він був справжнім красенем. Він став другим велогонщиком після француза Жака Анкетіль, який зумів виграти всі три багатоденні перегони Гранд Туру – “Тур де Франс”, “Джиро д’Італія” і “Вуельта Іспанії”. Це важкі змагання, які під силу не кожному спортсмену. Багато сходять з дистанції ще на початку шляху через неможливість витримати таке сильне навантаження.

У світі на сьогодні всього сім велогонщиків, які змогли домогтися такого результату. Серед них бельгієць Едді Меркс, француз Бернар Іно, іспанець Альберто Контадор, італієць Вінченцо Нібалі і британець Кріс Фрум. Джімонді один раз вигравав “Тур де Франс” (в 1965 році), причому він зробив це в рік свого дебюту в професіоналах, “Джиро д’Італія” він вигравав тричі (1967, 1969, 1976), “Вуельту Іспанії” – один раз (1968).

Також Джімонді ставав переможцем чемпіонату світу з шосейних велогонок 1973 року в групових перегонах.

Раніше повідомлялося, що валлійський футболіст покінчив життя самогубством у віці 20 років. Приводом для цього послужила травма хребта, яка не давала шансу зробити спортивну кар’єру. Фізіотерапія не допомагала йому справитися з травмами, після чого впав у депресію. Гравець кинув навчання в коледжі, після закінчення якого сподівався стати інструктором з фітнесу.