Колишня дівчина і наречена українського боксера Володимира Кличка зараз знаходиться в центрі уваги ЗМІ. Хайден Панеттьєрі стала жертвою свого нового бойфренда, який побив її на очах друзів в клубі.

Але актриса не розлучилася з жорстоким хлопцем і продовжує з ним жити. Згодом Хайден стала постійно піддаватися насильству.

Взагалі складається враження, що після розриву з Кличком життя Панеттьєрі пішло під укіс. Вона стала вживати багато алкоголю та стала головною зіркою жовтої преси. Її не раз знімали в непривабливому вигляді або п'яною встельку після чергової вечірки. А про свою дитину вона і думати забула.Дочка Володимира Кличка і Панеттьєрі, 4-річна Кайя, живе з батьком, в Україні, але якщо раніше Хайден хоча б періодично проводила з нею час, то зараз і зовсім припинила спілкування – так принаймні, про це пишуть таблоїди.

В інтерв'ю виданню People близьке до актриси джерело розповіло про причини такої дивної поведінки зіркової матері. За його словами, дочка вже майже рік живе дуже далеко, а у Хайден зараз життя весь час змінюється і повно інших проблем.