Український футболіст клубу англійської Прем'єр-ліги "Вест Хем Юнайтед" Андрій Ярмоленко вирішив не залишатися осторонь майбутніх парламентських виборів в нашій державі і записав душевне відео в підтримку одного з кандидатів, якого назвав своїм братом".

Мова йде про теперішного начальника Управління захисту економіки Кропивницької області Володимира Духно, який балотується по 100-му мажоритарному виборчому округу. На початку липня цей пан відзначився тим, що він під час зустрічі з виборцями в селі Компаніївці побив 69-річного дідуся.

За інформацією "Першої електронної газети", кандидат тоді агітував близько години, після чого пішов у місцеве кафе "Гавань" в компанії чоловіків, які прибули з ним з Кропивницького. У барі вони замовили комплексні обіди, пиво і горілку. Компанія відпочивала і розпивала алкоголь приблизно півтори години, коли до них підійшов пенсіонер Віктор (ім'я змінено з метою безпеки потерпілого). Дідусь зробив Духно зауваження і сказав, що сам особисто голосувати за нього не буде.
За словами місцевої мешканки, яка була в кафе (у подруги-господині закладу), Духно на слова пенсіонера відреагував агресивно і захотів від нього піти.

"Дід Вітя не хотів виходити. Він почав говорити Духно про те, який то продажний мент, корупціонер. А то все знають в нашому селі. І Духно вдарив діда в живіт. А коли він похитнувся і сперся об стіну, Духно ще кілька разів завдав йому удари по голові. Все, хто це бачив, кинулися відтягувати Духно. Швидку нам викликати заборонили, поліцію теж. Духно різко зібрався і зі своїми компаньйонами поїхав. Діда ми на машину мого сусіда повантажили і відвезли додому. А в дорозі мені зателефонувала господиня кафе, вся в сльозах і благала нікому про це не розповісти, інакше їй пригрозили, що кафе просто спалять.

Я не буду називати імен більше, тому що страшно. Але я прошу, напишіть про це, тому що люди повинні знати, хто зараз рветься до влади ", – говорила мешканка.

Андрій Ярмоленко називає Духно "чесною і порядною людиною". І додає: "Братан, я завжди з тобою".