Чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик намір об’єднати пояси в майбутньому бою з Артуром Бетербієвим, що володіє титулом IBF. Українець впевнений в своїй перемозі, оскільки вважає, що від бою до бою він сильнішає.

“Спочатку моєю метою було завоювати пояс чемпіона світу. Тепер я хочу об’єднати пояси і почну з Бетербієва. Це буде видовищний поєдинок, і вболівальники отримають задоволення. Фанати дуже хотіли цього бою і ми його їм надамо. Ми подаруємо їм це свято.

Я точно знаю тільки одне – я буду об’єднаним чемпіоном світу. У мене найкращий тренер – Тедді Атлас. Це наш третій бій разом і з кожним разом я стаю все краще і краще “, – Boxing News 24.

Нагадаємо, бій Гвоздик – Бетербієв пройде 18 жовтня в США. На кону в цьому поєдинку будуть стояти два титули чемпіона світу в напівважкій вазі: WBC, який належить Гвоздику, а також IBF, яким володіє Бетербієв.

Нагадуємо, менеджер чемпіона світу Олександра Гвоздика Егіс Клімас висловився про майбутній поєдинок українця проти російського чемпіона Артура Бетербієва.

“Чи не буде шахової партії. Бетербієв буде скутий, він буде шукати удар, щоб нокаутувати Сашу. Гвоздику потрібно буде від цього йти, добре захищатися і танцювати, наносити удари … Хоча ми всі розуміємо, що у Бетербієва є свої проблеми”, – сказав Клімас.