У Канаді під час хокейного матчу стався доволі жахливий інцидент. Хокеїст “Лондона” в боротьбі лезом розрізав ногу воротарю суперників.

Після цього на лід почала литися кров. Голкіпер одразу ж показав, що йому потрібна допомога медиків. Однак навіть лікарі, які вийшли на лід, довго не могли зупинити кровотечу.

Після цього арбітр вирішив не продовжувати матч, який зупинили на початку другого періоду. 17-літнього Такера Тінана госпіталізували. Йому зробили операцію. Поки що його стан стабільний.

Нагадуємо, шведський футболіст Златан Ібрагімовіч з культової особи перетворився в того, хто викликає найбільше ненависті. Але це стосується лише його рідного міста “Мальме” та вболівальників однойменної команди.Саме в Мальме за життя Ібрагімовічу встановили пам’ятник. Тут він народився та починав свою кар’єру. Тож встановили його поблизу місцевого стадіону, де грає “Мальме”. Гравець навіть приїхав на відкриття пам’ятника.

І стояв би він довго цілим та неушкодженим, якби не рішення Ібрагімовіча стати співвласником іншого шведського клубу “Хаммарбю”, який є одним із принципових суперників “Мальме”.

Такої зради вболівальники “Мальме” не пробачили. Як тільки про це стало відомо, вони написали на дверях будинку футболіста напис “Іуда”, а саму статую неодноразово обливали фарбою.