Золото Владислава Бухова можна назвати сенсаційним. Українець Владислав Бухов виборов “золоту” медаль на юніорському чемпіонаті світу з водних видів спорту.

У Будапешті наш плавець фінішував першим на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Українець Владислав Бухов виборов золоту медаль на юніорському чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.

Киянин Владислав Бухов переміг на дистанції 50 метрів вільним стилем. Варто зазначити, що українець обійшов найближчого переслідувача Девіда Кертісса зі США всього на 00.01 секунди, показавши результат 22.13 секунди.

Золота медаль Бухова стала першою нагородою України на юніорському чемпіонаті світу в Будапешті, який стартував 20 серпня.

Бронзу виграв ще один американець Адам Чейні – 22,44.

Зауважимо, що Бухов впритул приблизився до результатів, з якими можна конкурувати за найвищі місця на дорослому рівні. Там боротьба за медалі триває між тими, хто випливає з 22-х секунд.

Після четвертого дня змагань Україна посідає восьму позицію у загальному рейтингу, у топі з величезни відривом – Сполучені Штати.