Нездоланний український боксер Арнольд Хегай (16-0-1, 10 KO) здобув перемогу над Володимиром Тихоновим (17-2, 10 KO) з Росії.

Таким чином вражаюча зустріч на Рігні в американському Брокен-Арроу у другій найлегшій вазі (до 55,3 кг) закінчилася одноголосним рішенням судді (80-72) на користь українця.

Український боксер виграв у російського суперника з рахунком 80-72

29-річний уродженець Грозного показав справжній майстер-клас на рингу, продемонструвавши добре продуману атаку на джебі і високу швидкість. Українець дуже швидко зорієнтувався і вивчив слабкі сторони суперника. Потім працюючи серіями пристойно пробив по корпусу Тихонова, а потім і зовсім завдав кілька яскравих хуков в голову.

Не можна упустити і той момент, що росіянин переважав в кількості ударів, але помітно поступався в якості. Так, Арнольд наносив удари більш точніше і сильніше. Більш того, в деяких трихвилинці Тихонова просто бив, він зміг протриматися всі 8 раундів, а в кінцівці навіть знайшов сили провести кілька серйозних атак.

Тим часом, було повідомлення, що під час бою з пуерторіканцем Сабріелем Матіасом, росіянин Максим Дадашев, пропускав занадто багато ударів і його наставник Джеймс Бадді Макгірт хотів припинити бій і неодноразово умовляв його зупинитися. Однак російський боксер не брав до уваги слова тренера і продовжував бій, не бажаючи поступитися перуанцеві.

Так, Дададшев впав убитий в 11 раунді і був госпіталізований з важкими травмами.