Василь дав прогноз на поєдинок Коммі назвав свій найбільш складний бій в кар’єрі

Український чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBC, WBA і WBO Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) зізнався, що хотів би провести бій за звання абсолютного чемпіона проти балакучого американця гондурасского походження Теофімо Лопеса, але вважає, що 14 грудня той програє Річарду Коммі в бою за титул IBF. Раніше Ломаченко назвав причини поразки Гвоздика від Бетербієва.

“Хотів би з Лопесом боксувати, адже він вже розкрутив наш бій, – зазначив в інтерв’ю з “Радіо Кордон” Василь. – Багато хто хоче побачити цей поєдинок. Але я думаю, що Коммі переможе Лопеса. Нокаутом”.Також Ломаченко назвав найскладніший бій у своїй кар’єрі – ним виявився єдиний програш аккерманца в профі в поєдинку з мексиканцем Орландо Салідо:

“Проблема була в тому, що я боксував з чемпіоном світу, тільки перейшовши в професіонали і, в принципі, не до кінця розумів і знав усі тонкощі професійного боксу. Можна сказати, що це був гіркий досвід, який надалі розкрив мене як професіонала.

Салидо вже зав’язав з боксом, тому реваншу не буде. Після нашого бою пройшов рік-два, і він уже закінчував кар’єру. Не встигли домовитися”.