Переможець домашнього зважування популярного телевізійного шоу «Зважені та щасливі» Руслан Карпенко розповів, що його підштовхнуло до розриву відносин з дружиною.

Про це повідомляє «Теленеделя».

Він прийшов на шоу разом з дружиною, а також кумою. У фіналі Руслан Карпенко продемонстрував приголомшливий результат. Йому вдалося схуднути з 155 до 69 кілограмів. Руслан Карпенко зазначив, що прийти на шоу – це було його спільне рішення з дружиною. Адже пара не могла завести дитину через зайву вагу. Подружжю таки вдалося досягти бажаного. Однак зберегти шлюб все ж не вийшло.“Ми розійшлися. Вже більше двох років, як ми розлучені. Дочці було 4 місяці, коли ми розлучилися. Після проекту я відразу пішов в спорт, відкрив свій перший спорт-клуб, набрав групу дівчат, яких тренував, потім відкрив своє приміщення. Потім Наташа пішла в декрет, я відкрив ще одне приміщення … Але, сталося так, що моя мама захворіла (хвороба Альцгеймера). Їй потрібна була допомога. Мій рідний брат повністю від неї відмовився. Відмовила мені в підтримці і дружина.

У підсумку я забираю маму в Суми, знімаю їй приватний будиночок, йду з сім’ї і доглядаю за мамою. Дружина мені сказала: так як у нас маленька дитина, я не можу піти туди, де немає умов, підеш, а потім повернешся і будемо виховувати дочку. А у мене перед очима: коли я був маленьким, у нас теж не було умов, але мама від тата нікуди не йшла. Більше року, як мами немає … Але тоді я вирішив, що повертатися вже не варто », – говорить Руслан Карпенко.