Харківські шпажисти здобули радісну перемогу на Кубку України.

«Золото» та «бронза» були здобуті харківськими спортсменами під час змагань, які пройшли у Києві.

Кубок вони завоювали під час командних змаганнях серед чоловіків. Максиму Хворосту, Євгену Миргородському, Денису Потапенку та Роману Свічкару у фіналі з рахунком 45:44 вдалося здолати києвську команду фехтувальників.

В особистому турнірі Максим Хворост отримав бронзову нагороду. У півфіналі йому довелося поступитися киянину Яну Сич. Той став переможцем Кубка, а Хворост посів третє місце разом з киянином Русланом Тимошенком.

За підсумками харків‘ян Максима Хвороста, Євгена Миргородського, Дениса Потапенка та Романа Свічкара відібрали на участь в Кубку Європи, який вже у січні 2020 року пройде в Німеччині, передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

Варто нагадати, що не так давно харківські біатлоністи здобули бронзову нагороду чемпіонату України. Самі змагання проходили з 21 по 25 вересня в Чернігові.