Помічник головного тренера збірної України Андрія Шевченка Андреа Мальдера висловився щодо можливого переходу наставника національної команди на аналогічну посаду в Мілані

Раніше з’явилася інформація, що український фахівець може очолити італійський клуб, замінивши на чолі команди Марко Джампаоло, який близький до звільнення через провальний старт сезону.

Як запевнив Мальдера, наразі Шевченко повністю сконцентрований на збірній України, яку прагне вивести в фінальну частину Євро-2020, і робота в Мілані не входить у його плани, принаймні, в найближчому майбутньому.

При цьому італієць уточнив, що, наскільки йому відомо, россонері поки не зробили конкретної пропозиції українському фахівцю.

«Те, що говорив Андрій, поділяють усі, хто з ним працює. Ми зосереджені тільки на нашій меті – вивести збірну України у фінальну частину Євро-2020. Усім відомо, що Шевченко виступав за Мілан, і тому нормально асоціювати його з кольорами россонері.

Наскільки мені відомо, Мілан не робив конкретної пропозиції Шевченку. Андрій розвивається як тренер, тому побачимо, чи перетнеться його шлях у майбутньому з Міланом. Проте це неможливо в короткостроковій перспективі», – слова Мальдери.

Раніше повідомлялося, що головний тренер збірної України Андрій Шевченко погодився зайняти аналогічну посаду в італійському Мілані.

Український фахівець не проти попрацювати з командою, в якій він прославився в якості гравця, у разі звільнення нинішнього наставника россонері Марко Джампаоло, який провалив старт сезону.

Проте Андрій Шевченко висунув керівництву італійського клубу свої вимоги.

Напередодні наставник української національної команди відвідав матч Ліги чемпіонів між Аталантою і Шахтарем, який відбувся в Мілані на стадіоні Сан-Сіро, після чого зустрівся зі своїм колишнім партнером по команді, а нині спортивним директором россонері Паоло Мальдіні.

Під час спільної вечері сторони обговорили можливу співпрацю, а українець озвучив свої умови, за яких погодиться обійняти посаду головного тренера Мілана, повідомляє відомий італійський журналіст Танкреді Палмері.

За інформацією джерела, Андрій Шевченко готовий прийняти міланську команду не раніше листопада, оскільки хоче завершити зі збірною України відбірковий цикл Євро-2020 і вивести її до фінальної частини континентальної першості. Українська національна команда в кваліфікації Чемпіонату Європи ще має зіграти з Литвою, Португалією і Сербією.

Окрім того, 43-річний фахівець має намір залишитися на чолі збірної України і поєднувати дві посади.