Ястремська успішно стартувала на престижному турнірі в Китаї.

Юна українська тенісистка Даяна Ястремська, що займає 28-у сходинку в світовому жіночому рейтингу, з перемоги розпочала виступ на турнірі в китайському місті Ухань з призовим фондом 2,82 млн доларів.

У першому колі суперницею нашої співвітчизниці була австралійка Айла Томлянович (42-я), яку Даяна вже двічі раніше обігравала в 2018-м в Пекіні і в 2019-му в Хуахіні. Впевнено провела українка і звітний поєдинок. У першому сеті суперниці стабільно брали кожна свою подачу, а на тай-брейку Ястремська переграла австралійку, а в другому потужна гра Даяни буквально роззброїла Томлянович – підсумковий рахунок 7: 6 (5), 6: 2 на користь нашої співвітчизниці.

За свій успіх Даяна заробила 15 240 доларів призових і у другому колі зіграє з переможницею пари Анастасією Севастовою (Латвія, 18-я) – Христина Макхейл (США, 100-яєю

Відзначимо, що також на турнірі беруть участь ще дві українки. Катерина Козлова (72-я) ​​успішно подолала кваліфікацію і в першому раунді зіграє з американкою Елісон Ризик (32-я), а перша ракетка України Еліна Світоліна (3-я) почне виступ відразу з другого кола, де зустрінеться з переможницею пари Шуай Пенг (Китай, 109-я) – Гарбінє Мугуруса (Іспанія, 26-я). Поки ж в очікуванні першого матчу одеситка вправляється в пінг-понгу.