У другому колі основи Хобарта Катерина Козлова зустрілася з четвертою сіяною, 40-ю ракеткою світу (а колись і 23-ю) Шуай Чжань.

На жаль дістатися чвертьфіналу не вдалося – 6:4; 1:6; 2:6, – інформують у прес-службі Федерації Тенісу України.

У першому сеті Катерина вела – 5:3, але матч було зупинено через сильну зливу. Після поновлення Козлова дещо втратила ініціативу: партію вона взяла – 6:4, проте наступну швидко віддала – 1:6. У вирішальній Шуай зробила брейк у шостому геймі – 4:2. Козлова так і не змогла відновити свої кондиції, що були до вимушеної перерви – 2:6.

До цього матчу рахунок особистих зустрічей суперниць був рівним – 2:2. Минулого року Катерина та Шуай провели два матча: у Мадриді виграла наша співвітчизниця, у Гуанчжоу – китаянка.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, українська тенісистка Катерина Козлова здобула перемогу у першому колі турніру серії WTA International в австралійському Хобарті.

Напередодні, перша ракетка України Еліна Світоліна програла француженці Полін Пармантьє та вилетіла з турніру серії Premier Mandatory в Мадриді.