Українець розповів, кому буде вигідний його програш

Василь Ломаченко зізнався, що для відомої промоутерської компанії буде вигідна його поразка в поєдинку проти американця Теофимо Лопеса

Українець навесні наступного року спробує завоювати титул абсолютного чемпіона світу в бою з іншим клієнтом Top Rank.

“Для них цей бій – безпрограшний варіант. Перемагаю я – я підтверджую своє звання зірки цієї промоутерської компанії. Я програю – у них з’являється нова зірка. Навіть мегазірка. Думаю, що для Top Rank з точки зору бізнесу більш вигідний Лопес. Не те, щоб вони на його боці, але він для них більш вигідна фігура…” – заявив Ломаченко в інтерв’ю.

Раніше повідомлялося, що володар титулу IBF у легкій вазі Теофимо Лопес (15-0, 12 КО) заявив, що його бій проти Василя Ломаченка (14-1, 10 КО) відбудеться 11 або 18 квітня.

“Ми все ще ведемо переговори. Але вже знаємо дату. Бій відбудеться 11 або 18 квітня. Точно буде квітень. Залишилися тільки деталі: місце проведення, гонорари, платна трансляція або ж немає і все таке. Ну не подобається мені цей Ломаченко. Як людина не подобається. Тобто ми не граємо, між нами реально ворожнеча і все таке, що подобається уболівальникам”, – додав Лопес.