Призерка чемпіонатів Європи з боксу українка Іванна Крупеня потрапила в ДТП на мотоциклі під час тренувального табору в Таїланді.

“Таїланд перевіряв мене на міцність, – зізналася Іванна Крупеня. – Перші три дні там були дуже нелегкими (м’яко кажучи). Я встигла згоріти на сонці, потрапити в аварію на мотоциклі, мене вкусила комаха і почалася алергія, а потім я ще й отримала ушкодження на спарингах. Слава Богу, все минулося і потім ситуація вирівнялася”.“Історія з байком трапилася взагалі несподівано, коли на вулиці був дощ, і я не змогла впоратися з керуванням. У мене був забій ліктя, гематома на стегні… Добре, до речі, що я застрахувалася перед поїздкою. Я всі свої травми після аварії ретельно заліковувала, перебинтовувала перед виходом на килим або в октагон, адже була ймовірність потрапляння інфекції”

“Мораль цієї історії – життя іноді надсилає вам урок, з якого потрібно робити висновки. Свої я зробила. Рух на дорогах в Пхукеті – це пекло, там ніхто не дотримується правил і знаків. Дуже часто трапляються аварії, але після свого інциденту, я була дуже обережною на дорозі. І ось якби всі були обережними і без таких моментів – на дорогах було б безпечно”