Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик зізнався, що його боксерська кар’єра могла і не розпочатися.

Про це дебютант суперважкого дивізіону заявив в інтерв’ю YouTube-каналу Артура Мхітаряна, розповівши історію зі свого минулого.

За словами Олександра Усика, свого часу його відмовлялися брати в бокс через віковий ліміт, поки його не взяв до себе тренер Сергій Лапін.

«Мене, до речі, не брали на бокс. Мені відмовляли, казали, що я вже старий, і як же я добивався цього. Мене не брали, я пішов, але через рік після того, як мені сказали: «До побачення!», мене взяв Сергій Юрійович Лапін. Мені тоді було 15 років.

Він мене взяв. Йому потім ставили питання – чому він мене взяв? Він каже: «Не знаю… Побачив у його очах іскру». Я був худорлявим хлопцем, дуже крученим якимось, але битися я вмів. Тато займався боротьбою, і я також ходив на боротьбу, а ще на дзюдо, кікбоксинг… Загалом, на вулиці я битися вмів», – розповів Усик.

Нагадаємо, що напередодні Олександр Усик здобув впевнену перемогу технічним нокаутом у своєму першому поєдинку в хевівейті з Чаззом Уізерспуном. Українець влаштував своєму супернику справжнє побиття і змусив просто здатися – після сьомого раунду американець відмовився продовжувати бій.