19-21 квітня в Рабаті (Марокко) пройшов третій етап Прем’єр Ліги WKF. Представники України виграли три золоті та срібну медалі – це найбільший успіх українських каратистів за всю історію.

В турнірі, який проходив під патронатом короля Марокко Мохаммеда VI, взяли участь 661 спортсмен з 78 країн світу. Нагадаємо, що в етапах Прем’єр Ліги змагаються каратисти, які входять до топ-100 рейтингу Всесвітньої федерації карате.

Чотири українські спортсмени дістались фіналів. Переможцями стали Анжеліка Терлюга (-55 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), срібло в активі Галини Мельник (-68 кг).

Нагадаємо, що на попередньому етапі Прем’єр Ліги в Дубаї українці здобули дві срібні нагороди (Катерина Крива і Анжеліка Терлюга).

Вітаємо з успіхом всіх переможців та їх персональних тренерів – Антона Нікуліна (Горуна, Мельник), Дениса Морозова (Терлюга) і Олександра Пікуліна (Чоботар).

Президент Української федерації карате Сергій Левчук відзначив, що рекордний успіх в Рабаті вчергове показав стабільний високий рівень українських каратистів, який є результатом наполегливої системної роботи УФК та всієї української спільноти карате. «Це черговий крок на шляху до Олімпійського Токіо», – підкреслив президент УФК.

«Ми точно знаємо, що українці вже звикли перемагати! Як мінімум на татамі. Неймовірний результат на топових міжнародних змаганнях!» – написав пан Левчук на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Загалом українська збірна з карате була представлена в Рабаті 12 атлетами.