Легендарний український боксер Володимир Кличко записав жорстке відеозвернення до співвітчизників через пандемію коронавірусу.
Ексчемпіон світу, який наразі перебуває в ізоляції у Нью-Йорку, що найбільше постраждав від вірусу в США, закликав українців сидіти по домівках і не порушувати режим карантину.“Друзі, в нинішніх кризі і виклику, через який проходить практично весь світ, є головний і просто принцип: якщо ти вдома – отже ти захищений. Поїхавши до початку пандемії, я перебуваю за межами України. Але думками я з вами, на Батьківщині. Сьогодні складна ситуація в усьому світі, а особливо в США. Вірус вирує і розповсюджується з величезною прогресією. Багато хворих і, на жаль, померлих. Навіть тут не вистачає елементарних засобів захисту, а в Нью-Йорку в центральному парку розгорнули польовий госпіталь. Я не хочу, щоб Україну біда накрила в такому масштабі! І перше, чого нам потрібно дотримуватися – це запобіжних заходів і обмежень. І коли вам кажуть “залишіться вдома” – це означає, залишіться вдома і убезпечте себе. Жодна зустріч не варта того, щоб бути кинутими на терези життя”, – сказав Володимир підвищеним тоном.

Нагадаємо, раніше футболіст збірної України Руслан Малиновський назвав ідіотами тих, хто вважає коронавірус несерйозною проблемою.