Українські легкоатлетки Ірина Геращенко та Ольга Ляхова з міжнародного турніру в привезли додому срібло.
Змагання проходило в італійському місті Падуя.
На дистанції 800 метрів володарем срібної медалі стала Ольга Ляхова, яка показала результат 2 хвилини 01.16 секунд, що майже на секунду пізніше від кращого результату сезону в 2019 році. Першою тут до фінішу прийшла Юніс Сум з Кенії (2: 00.99).

У червні українська легкоатлетка пробігла 800 метрів за 2 хвилини 00.35 секунди в рамках етапу Діамантової ліги в Рабаті, але тоді зайняла тільки 3 місце.

Також в секторі для стрибків у висоту друге місце зайняла Ірина Геращенко, яка підкорила планку на висоті 1.90 м.  Переможницею стала росіянка Марія Ласіцкене, яка взяла висоту 1,94 м. Кращим результатом Геращенко в цьому сезону був 1,99 м на турнірі в Німеччині.

Ще дві українки на змаганнях залишилися без медалей – Ольга Саладуха посіла п'яте місце у потрійному стрибку, а Ганна Плотицина в бігу на 100 метрів з бар'єрами показала 6-й результат.

Найближчим часом українки повернуться додому зі змагань і привезуть зі собою дві срібні медалі.

Нагадуємо, що ще одну срібну медаль з легкої атлетики в березні цього року привезла Юлія Левченко. Тоді вона посіла друге місце з результатом 1,99, програвши лише лідеру сектора росіянці Марії Ласицкене, яка взяла висоту 2,01.