Збірна України виграла першу медаль чемпіонату світу з фехтування.
Українська шпажистка Олена Кривицька завоювала для збірної України дебютну медаль на чемпіонаті світу.
Спортсменка стала володаркою бронзи на світових змаганнях.
Шпажистка Олена Кривицька принесла Україні першу медаль чемпіонату світу з фехтування, який проходить в столиці Угорщини Будапешті.
Завдяки своєму рейтингу Кривицька стартувала відразу з 1/32 фіналу, де виявилася сильнішою Малинки Хоппе Монтанаро з Канади (15:10). Потім українка перемогла росіянку Тетяну Андрушову (15:13), в 1/8 фіналу Олена виграла у першого номера посіву Анни-Марії Попеску з Румунії (15: 6), а в чвертьфіналі перемогла кореянку Кхан Юн Мі (15:14).
У півфіналі змагань українка в завзятій боротьбі поступилася китаянці Лінь Шен.
Кривицька вела в рахунку, тримаючи суперницю на дистанції 2-3 очок, але спортсменка з Китаю зуміла зрівняти рахунок і завершити основний час внічию. Додаткову хвилину вдаліше провела Шен, яка завоювала переможне очко і на характері пробилася в фінал (15:14). Проте, Кривицька стала володаркою бронзової медалі. А китаянка за золоту медаль побореться з італійкою Наталі Моельхаузен.
Для Олени це третя медаль чемпіонатів світу та третя бронза. У 2015 році була бронза в Москві в команді, а в 2017 році в Лейпцигу і зараз в Будапешті бронза в особистому турнірі.