Мільйонні гонорари в боксі отримують одиниці, але популярні боксери Олександр Гвоздик, Василь Ломаченко та Олександр Усик можуть розраховувати на кругленьку суму.

Боксери борються не тільки за своє ім’я, статус або ж, щоб показати яскраве шоу, а й заради певних виплат. Бійцям добре платять тільки в професійному середовищі.

Імениті спортсмени можуть за один бій заробити собі, як мінімум, на хорошу квартиру або машину. Ми вирішили дізнатися рекордні гонорари найвідоміших українських боксерів: Олександра Гвоздика, Василя Ломаченка і Олександра Усика.

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC Олександр Гвоздик (17-1, 14 КО), який поступився своїм титулом в бою проти чемпіона IBF Артура Бетербієва (15-0, 15 КО), отримав рекордний гонорар за поєдинок проти росіянина.

Боксери отримали по 1,5 мільйона доларів за свій об’єднавчий бій. Попереднім найбільшим гонораром для Гвоздика стала сума в мільйон доларів, яку він отримав за бій проти Адоніса Стівенсона (29-2-1, 24 КО).

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO і WBC в легкій вазі Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) отримає рекордний гонорар в кар’єрі за бій проти обов’язкового претендента на пояс WBC в легкій вазі Девіна Хейні (23-0, 15 КО).

Команда українця за поєдинок в Лондоні отримає рекордну суму – 4 мільйони доларів. Сторона британця довго не погоджувалася на подібні умови, але все ж поступилася.

Правда, сам Ломаченко отримає менше 50% від цієї суми. Половину гонорару доведеться віддати менеджеру, промоутерської компанії і на виплату податків. Ну а з решти 2 мільйонів половина піде на гонорар батькові і тренеру – Анатолію Ломаченко.

Стало відомо, скільки заробив колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик за свій поєдинок проти британця Тоні Беллью.

У контракті українця були прописані конкретна сума призових, а також відсоток від продажів платних трансляцій бою на території Великобританії, де глядачі платили за доступ до перегляду 24,95 фунта. Підсумковий гонорар Усика склав 2,5 мільйона євро.

#Президентпочуйнас