Понад два місяці відомий український спортсмен боровся за життя в лікарні. Медики робили все можливе, аби врятувати баскетболіста, однак виснажений організм не витримав. Сьогодні, 7 серпня пішов з життя данкер та баскетболіст Вищої ліги Сергій Мясоєдов.

У неділю, 9 серпня, в ході 5 туру Суперліги Парі-Матч 3х3 друзі Сергія проведуть данк контест в пам’ять про товариша.

Нагадаємо, український баскетболіст і данкер Сергій Мясоєдов отримав травму голови, в результаті якої впав у кому. Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ. 25-річний баскетболіст 16 травня впав з велосипеда. Мясоєдов відразу ж звернувся до лікарні Запоріжжя зі скаргою на біль в ключиці. Перебуваючи в лікарні, він втратив свідомість і впав у кому. Лікарі діагностували у баскетболіста внутрішньочерепну гематому голови. Мясоєдов був прооперованим і перебував у важкому стані.

“Ситуація дуже важка. 17 травня о 12:00 була зроблена комп’ютерна томограма, на щастя, її аналіз показав, що гематома не збільшилася, але стан дуже важкий… Все залежить від найближчих днів. Що стосується умов, то все на високому рівні, ми підключили керівництво міста, яке допомагає в цьому. Великі надії на молодий організм Сергія, якому потрібно витримати навантаження”, – казав президент Запорізької федерації баскетболу Валерій Елькінсон.

У Вищій баскетбольній лізі України Мясоєдов виступав за “Запоріжжя-2”, “Інваспорт” з Дніпра і запорізький “Металург”. У якості данкера Мясоєдов брав участь у Матчі зірок Суперліги. Сергій Мясоєдов – багаторазовий учасник та переможець слем-данк контестів найвищого рівня.