17-річна українська тенісистка Дарія Снігур сенсаційно вийшла у фінал турніру ITF з призовим фондом 100 тисяч доларів, що відбувається в Дубаї.

У півфіналі юна киянка обіграла першу сіяну – титуловану француженку Крістіну Младенович – з рахунком 6:3, 7:6.

Поєдинок тривав 1 годину 38 хвилин. Цікаво, що українка вела у другій партії з рахунком 5:1, але Младенович зробила неймовірний ривок і вийшла вперед 6:5. Однак Дарія не здалася: їй вдалося зрівняти рахунок і завершити поєдинок на свою користь на тайбрейку, реалізувавши четвертий матчбол.

Дарія Снігур вперше в своїй кар’єрі обіграла тенісистку, що входить у топ-40 світового рейтингу (Младенович наразі посідає 38-е місце). Додамо, що на шляху до фіналу киянка пройшла також колишню 12-ту ракетку світу, бельгійку Яніну Вікмайєр і росіянку Анастасію Потапову .

Суперницею українки у фіналі стане румунська тенісистка Ана Богдан (121-а ракетка світу).

Нагадаємо, раніше українка Дар’я Снігур вийшла в 1/2 фіналу турніру ITF Al Habtoor Tennis Challenge в Дубаї (ОАЕ). У чвертьфінальному матчі вона обіграла польську тенісистку Магдалену Фрехен – 6:4, 6:4.

У кожному з сетів українська тенісистка поступалася своїй суперниці з рахунком 2:3, після чого виграла чотири з наступних п’яти геймів. Для перемоги над полькою Снігур знадобилася 1 година 15 хвилин.