У п'ятницю, 22 березня збірна України з футболу, під керівництвом Андрія Шевченка, стартувала у відборі на чемпіонат Європи-2020.

Перший матч наша команда провела проти чинних володарів цього трофею – в Лісабоні проти португальців з Кріштіану Ронулду на чолі.

Матч почався і закінчився атаками господарів на ворота Андрія Пятова. Але що в першому, що в другому таймі гра воротаря нашої команди була впевнена і філігранна.

Стрибки, виходи, реакція і крапелька удачі допомогли П'ятову і Ко залишити свої ворота чистими від голів. Гра у відповідь збірної України будувалася на контратаках.

Коноплянка, Зінченко і Малиновський діяли небезпечно, але були в явній меншості. Ймовірно, Шева вважав за краще не ризикувати. Кілька разів господарям вдавалося "ловити" команду України на контратаках, але на щастя, реалізувати їх збірній Португалії не вдалося, завдяки надійній грі воротаря гостей.

Могли і перемогти. Різко підсилив атаку новий українець Мораес міг забивати в кінцівці матчу, але м'яч після удару нового нападника збірної України пішов трохи вище.

Один раз м'яч в наші ворота все ж залетів, але зробили це португальці з офсайду, який суддя побачив і зафіксував, а пенальті на 92-й хвилині в наші ворота – ні.

У ще одному матчі групи Люксембург несподівано обіграв на своєму полі Литву з рахунком 2: 1.

У цій групі ще виступає збірна Сербії. Наступна гра збірної України знову пройде на виїзді 25 березня проти Люксембургу, а Португалія зіграє на своєму полі з Сербією.