Українець Олександр Усик після успішного дебюту в суперважкій ваговій категорії залишився відпочивати у США.

Наш співвітчизник 12 жовтня переміг технічним нокаутом американця Чазза Уізерспуна, чим викликав захоплення серед експертів. Одразу після поєдинку Усик не став повертатися до України, а вирішив відпочити у США.

Олександр разом із дружиною катаються на яхті, купаються в океані і весело проводять час. Відповідні знімки були розміщені на сторінці Вelowthebeltboxing у соціальній мережі Instagram.

Відзначимо, що колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі прибув до Філадельфії, де вирішив підтримати свого друга і співвітчизника Олександра Гвоздика. Олександр відвідав церемонію зважування учасників об’єднавчого поєдинку в напівважкій вазі. Полутяж проводив об’єднавчий бій з росіянином Артуром Бетербіевим. Кримчанин голосно викрикував ім’я Гвоздика і постійно обмінювався з ним жестами. Відповідне відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував відомий експерт з боксу, режисер фільмів про братів Кличків Сергій Долбілов. Александр Гвоздик напередодні бою з Артуром Бетербієвим заявив, що нічого не знає про військову агресію Росії по відношенню до України, відмовившись обговорювати цю тему на прес -конференції.