Австралійський боксер першої середньої ваги 27-річний Дуайт Річі помер під час спаринг-сесії.

Річі допомагав співвітчизнику Майклу Зерафом готуватися до реваншу з екс-чемпіоном напівсередньої ваги Джеффом Хорном, який відбудеться 18 грудня в Брісбені.

Під час спарингу Річі пропустив удар в живіт, після чого повернувся спиною до суперника, пішов у куток і впав, так і не отямившись.

В активі боксера 19 перемог і дві поразки на професійному рингу. Останній бій Річі провів у серпні проти Тимофія Цзю, програвши супернику одноголосним рішенням суддів.На жаль, це далеко не перша спортивна трагедія 2019 року. Не так давно зірка ММА померла від аневризми мозку: у неї залишилося двоє дітей.32-річна американка Кеті Коллінз на прізвисько Червоний Дракон, яка виграла сім боїв у змішаних єдиноборствах, програла поєдинок за життя.

Крім того, в липні від отриманих в рингу травм помер російський боксер Максим Дадашев. Трагедією обернулася перша поразка в кар’єрі Дадашева, після якої він був госпіталізований з набряком мозку.

“Він помер, так, це дуже сумно. Ми буквально дві години тому розмовляли з лікарями. Звичайно, ситуація була важка, але він був живий”, – сказав генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремлев.