Український чемпіон легкої ваги Василь Ломаченко спокійно поставився до того, що опустився на друге місця рейтингу кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії (Р4Р).

За словами нашого співвітчизника, всі боксери, які входять до топ різних рейтингів, напевно вважають себе кращими на планеті.

“Я б не хотів розмірковувати на цю тему. Напевно, кожен з топ-боксерів, які входять до п’ятірки кращих, вважає себе номером один в Р4Р. Для того, щоб міркувати, хто краще, хто гірше, є спеціальні комісії і такий авторитетний журнал як The Ring, який вибирає за своїми якимись критеріями”, – сказав Ломаченко в інтерв’ю офіційному YouTube-каналі.Нагадаємо, що раніше Василь Ломаченко обурився реакцією експертів та вболівальників на бій росіянина Сергія Ковальова з мексиканцем Саулем Альваресом.

Наш співвітчизник не поділяє захоплень з приводу того, що Канело завоював чемпіонський пояс у четвертій для себе ваговій категорії.

“Після поєдинку Ковальов – Альварес я всім казав: цікаво виходить – людина піднялася на одну категорію вище, відбоксувала з чемпіоном світу і отримала визнання. Я порівнюю із собою, адже теж боксую не у своїй ваговій категорії. Відбоксував з олімпійським чемпіоном, виграв у основного претендента – в принципі, одного з найсильніших у нашій вазі, – на його території. А це сприймається так: “Ну, він же його не нокаутував”. Люди не зовсім об’єктивно оцінюють це”, – сказав Ломаченко в інтерв’ю офіційному YouTube-каналу.