Кияни зіграють при порожніх трибунах і заплатять найбільший штраф в 500 000 гривень

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу визначив санкції щодо “Динамо” після расистського скандалу в матчі з “Шахтарем”, а також для вилученого в поэдинку “гірника” Тайсона. Раніше ми писали, що з’явилося відео расистських образ фанатів “Динамо” на адресу футболістів “Шахтаря”.

Після розгляду подій, що мали місце під час матчу 14-го туру “Шахтар” – “Динамо”, київська команда проведе один домашній матч без глядачів (плюс один матч без глядачів умовно з випробувальним терміном до кінця сезону-2019/2020) і зобов’язана внести обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 000 гривень. Футболіст “Шахтар” Тайсон, вилучений з поля в тому матчі за те, що у відповідь на образи показав середній палець ультрас “Динамо, відсторонений на одну гру і ще на дві умовно.

Таке ж покарання у вигляді відсторонення на один матч і два матчі умовно отримав голкіпер ФК “Карпати” Олег Кудрик, який отримав червону картку після завершення матчу 14-го туру з “Маріуполем”.

Футболісти ФК “Олександрія” Юрій Паньків та ФК “Колос” Євген Морозко, вилучені з поля в матчі 14-го туру з “Олімпіком” та “Зорею”, відсторонені на один матч і ще на один матч умовно. Головний тренер ФК “Олександрія” Володимир Шаранбил, який був вилучений з поля в матчі проти “Олімпіка”, відсторонений на два матчі і ще на один матч умовно.