23-річний нападник французького «Генгама» Натаель Жулай загинув в ДТП. Машина футболіста потрапила в аварію, коли той повертався з тренування.

«Футбольний клуб “Генгам” в жалобі. Клуб був глибоко засмучений, дізнавшись про випадкову смерть свого гравця Натаеля Жулай. У цей трагічний день всі співробітники клубу об’єдналися, щоб висловити свої співчуття родині Натаеля », – йдеться в повідомленні на офіційному сайті французького клубу.

Як повідомляє газета L’Equipe, трагедія сталася на очах у одноклубника Жулай, який слідував на своєму автомобілі за ним. За його словами, Натаель, який перебував в салоні один, не впорався з керуванням, в результаті чого машину занесло в бік, що і стало причиною смертельної аварії.

Відзначимо, що Жулай перейшов в «Генгам» влітку 2018 року з “Гавра”, вихованцем якого був. Щоправда, стати основним футболістом в новій команді гравець не зміг, другу половину минулого сезону провівши в оренді в «Валансьене». У нинішньому ж сезоні в складі «Генгама» Натаель провів лише два матчі – один у другій французькій лізі і один в розіграші національного кубка.