Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик отримав потенційного суперника на бій у суперважкому дивізіоні.

Виклик на бій українському боксеру кинув відомий суперважковаговик Дерек Чісора після своєї дострокової перемоги над Девідом Прайсом в поєдинку за титул Інтерконтинентального чемпіона WBO.

Чісора назвав Усика одним зі своїх бажаних суперників, але поки не впевнений, чи буде можливість організувати їхній бій.

«Я вже готовий до наступного бою. Хочу битися проти Джозефа Паркера або Олександра Усика. Проте наші переговори можуть зірватися. Я не виключаю такий варіант.

Нагадаємо, Олександр Усик зізнався, що йому подобається творчість Олі Полякової. Знаменитий український боксер любить відриватися під пісні поп-діви під час тренувань. Про це спортсмен розповів в одному з інтерв’ю.

“Оля Полякова. Ця королева ночі у нас в тренувальному таборі, коли треба прямо повеселитися, коли пацани бачать, що у мене прям край, починаю втрачати самовладання. Вони відразу – оп! І у мене відразу” ту-ту-ту “, як в мультику “Ну, постривай”, коли вовк бере гітару “, – розповів Усик