На континентальній першості зі стрільби у України – дві золота і одне срібло

Олена Костевич та Олег Омельчук здобули золоті нагороди, як змішана команда на чемпіонаті Європи з пневматичної зброї у Хорватії. Змагання тривають з 16 по 25 березня, в яких беруть участь 582 спортсменів з 46 країн.

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Наша команда стала чемпіонами Європи показавши найкращий фінальний результат 486 очок.

Окрім цього ще одна представниця Чернігівщини, Галина Авраменко, здобула низку нагород у складі національної збірної на цьому чемпіонаті Європи.

Серед здобутих нагород: "срібло" у вправі ГП-12 зі встановленням рекорду Європи (кваліфікація – 580 очок), "золото" у вправі ГП-11а серед жінок (кваліфікація – 374 очка) та ще два "срібла" у вправі ГП-11а з результатом 1101 очко та у стрільбі серед змішаних команд з результатом (кваліфікація – 380 очок).

Раніше вже повідомлялося, що золоту нагороду завоював Павло Коростильов. У фіналі дисципліни ПП-3, в якій спортсмени проводять по 60 пострілів з 10-метрової дистанції, українець набрав 241,3 очка.
 
Жіноча команда у складі Олени Костевич і Анни Левківській стала срібним призером у стрільбі з травматичного пістолета. У вирішальному спарингу українки поступилися німкеням з рахунком 8:16.