Знаменита українська спортсменка, олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва в 40 років готується народити вдруге.
На церемонії вручення премії "Людина року", що відбулася напередодні вона була у красивій вечірній сукні. Телеведуча Катя Осадча помітила кругленький живіт олімпійської чемпіонки з гімнастики. Про це повідомили на офіційній сторінці в Instagram програми "Світське життя".

– Помічено: олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва та її чоловік Ігор чекають дитину! Наші щирі вітання, – повідомили прихильникам.

Екс-спортсменка була в компанії коханого чоловіка – бізнесмена Ігоря Дубинського. Рік тому він зробив їй пропозицію, але про весілля пара не розповідала. На фото безіменний палець Подкопаєвої прикрашає каблучка.

У пари є діти від попередніх шлюбів.

Подкопаєва виховує прийомного сина Вадима та доньку від колишнього чоловіка Тимофія Нагорного – Кароліну. У Дубинського теж двоє дітей від екс-дружини. Чемпіонка стверджує, що заради дітей підтримує відносини з Нагорним. Нинішній обранець теж знайшов спільну мову з дітьми Подкопаєвої.

Для мене, як для мами, принципово важливим було те, як зможуть побудувати свої відносини Ігор і мої діти. І цей момент пройшов досить легко: Ігор оточив всіх турботою і теплом, і діти його полюбили – не побоюся цього слова, тому що дитину не можна якось купити: вона або відчуває контакт, або ні, – розповідала Подкопаєва в одному з інтерв'ю.

У відносинах з Нагорним Подкопаєва була з 2004 по 2009 рік, в липні 2006 року вони всиновили Вадима. Минуло чотири місяці, перш ніж народилася дочка, яку хрестила співачка Ані Лорак.

У 2012 році Подкопаєва вийшла заміж за бізнесмена Віктора Костирка. Ці відносини вона не афішувала і не називала дату розлучення.

Зараз екс-гімнастка живе на дві країни – Україна та Америку. З новим коханим вона познайомилася в США. Діти спортсменки ходять в школи двох держав, виконуючи дві програми.