Спортсмен з Вінниччини виборов золоту медаль на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств (ММА).

Вінницькі спортсмени продовжують підкорювати світ. Так, спортсмен з Чечельника Олександр Соловей зміг вибороти перше місце на чемпіонаті в Італії. Так, українець зміг подолати спортсменів з 13 країн світу.

Як стало відомо з офіційної сторінка Фейсбук Чечельницької райдержадміністрації, з 2 по 5 серпня у столиці Італії – Римі пройшли міжнародні змагання серед дітей і підлітків віком 12-13, 14-15, 16-17 років.

У даному заході приймали участь спортсмени з 13 країн світу, однак найбільше учасників з: України (27), Великої Британії (26), Росії (25). Відомо, що із Вінницької області до складу збірної України увійшло 6 спортсменів, серед яких – Олександр Соловей (вікова категорія 14-15 років) – вихованець спортивного клубу «Сапсан» (тренер Дмитро Таранець).

Аби опинитись в фіналі, Олександр виборов перемогу у трьох боях. За місце чемпіона світу він змагався із росіянином. Мама чемпіона, Галина Іванівна наголосила, що для сина було дуже важливо, щоб над ареною під гімн України здійнявся наш жовто-блакитний прапор.

Олександр став єдиним золотим призером чемпіонату із команди Вінницької області. Збірна України здобула першість у цій віковій категорії, а у загальному заліку – друге місце.

Як зазначив сам тренер:

«За великою перемогою стоїть не тільки велике бажання та любов до спорту, а й важка, систематична праця, десятки змагань, перемоги й поразки. Шлях до перемог завжди нелегкий».

Голова райдержадміністрації Сергій Пустовий та голова районної ради Сергій П’яніщук привітали з вагомою перемогою на змаганнях світового масштабу Олександра Солов’я та його наставника:

«Високі нагороди чемпіонату світу – це неабиякий показник як для спортсмена, так і для тренера. Чечельниччині є чим гордитися, і цей талановитий юнак – входить до числа тих, хто примножує славу району, області, України на світовій спортивній арені».

Відомо, що за перемогу Олександр Соловей отримав спортивне спорядження, яке стане у нагоді під час тренувань.