У фіналі чемпіонату світу з футболу U20 молодіжна збірна України з рахунком 3: 1 обіграла збірну Південної Кореї, пропустивши першою вже на п'ятій хвилині.

Молодіжна збірна України з футболу на чемпіонаті світу U20 виграла у фіналі у збірної Південної Кореї і стала чемпіоном світу.  Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Поєдинок проходив в польському Лодзі.

Корейці забили на 5-й хвилині матчу.  Чи Кан Ін реалізував пенальті, призначений за фол на Кім Се Єні.

Потім двічі забивав з гри Владислав Супряга – на 34-й і 53-й хвилинах.

На 89-й хвилині третій гол своєї команди забив український футболіст Георгій Цітаішвілі.

Підсумковий рахунок – 3: 1.

У матчі за третє місце Еквадор в Гдині з рахунком 1: 0 обіграв Італію.

Наша "молодіжка" вже досягла найвищого свого показника в історії, незважаючи на те, який результат буде в фінальному матчі.  До цього турніру найвищим досягненням U-20 на світовій першості була 1/8 фіналу – тричі (2001, 2005, 2015).