Українець створив неймовірну сенсацію.

Українець Дмитро Підручний здобув золоту медаль на Чемпіонаті світу з біатлону в шведському Естерсунді.

Підручний стартував у гонці переслідування четвертим із відставанням у 17 секунд від переможця спринту – норвежця Йоханнеса Бьо: українець відстріляв дуже швидко і влучно, тоді як Бьо тричі схибив.

Відтак, другу сходинку в гонці чемпіонату посів біатлоніст Йоханес Бьо, відставши від Дмитра на 8,3 секунди, "бронза" дісталася французу Кантену Фійону Майє, його відставання склало 17, 7 секунд.

Додамо, що медаль Підручного – перша для України на цьому Чемпіонаті світу. Також це перша золота медаль в історії України на чемпіонатах світу.

Інший українець, Руслан Ткаленко, який брав участь у гонці, фінішував 38-м.

Нагадаємо, що українська біатлоністка Юлія Журавок принесла першу нагороду в скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи, який 20 лютого стартував у білоруському Раубичі. Нагадаємо, у жіночій гонці переслідування гарний результат також показала Анастасія Меркушина.