18-річна українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх перемогла в номінації “Висхідна зірка” серед молодих легкоатлеток в Європі за підсумками 2019 року.

Про це стало відомо під час урочистої церемонії нагородження Golden Tracks в Естонії.

Відзначимо, що переможців визначили голосуванням серед ЗМІ, уболівальників, представників національних федерацій і експертної комісії European Athletic.

“Я дуже щаслива стати переможницею в номінації. Хочу подякувати всім, хто підтримував мене протягом сезону, а особливо тренеру Тетяні Степановій і моїй родині. Це відмінна мотивація для того, щоб працювати ще наполегливіше і досягти мети”, – наводить слова Магучіх ФЛАУ.

Нагадаємо, в 2019 році Магучіх виграла молодіжний чемпіонат Європи, а 30 вересня вона стала наймолодшою ​​медалісткою в історії дорослих чемпіонатів світу, вигравши в Досі “срібло” в стрибках у висоту і двічі побивши юніорський світовий рекорд (2,02 м і 2,04 м).

Нагадаємо, що раніше спортсменка Ярослава Магучіх посіла третє місце на сьомому етапі “Діамантової ліги” в Юджині (США).

Українка встановила унікальне досягнення, ставши наймолодшою ​​стрибункою в історії, якій підкорилася висота у два метри.

#Президентпочуйнас