Американець не вірить у справедливе суддівство

Володар поясу IBF у легкій вазі Теофимо Лопес пообіцяв нокаутувати Василя Ломаченка.

Лопес не вірить у справедливе суддівство у поєдинку з українцем.

«В якому раунді я нокаутую його? Я нокаутую його дупу. Але подивимося, що буде в таборі, як я буду себе почувати. Не думаю, що мені дозволять перемогти його, якщо все дійде до рішення суддів.

WBC говорить, що якщо Ломаченко переможе, то стане абсолютним чемпіоном світу, якщо виграю я – повинен битися за ще один пояс. Якщо я виграю і відберу у Ломаченко пояс франчайзтингового чемпіона, то просто викину його, просто викину».

До речі,чемпіон світу в легкій вазі Теофимо Лопес пояснив, чому йому не подобається Ломаченко зізнався, що не хотів битися з Річардом Коммі.

«Мені дуже подобається Коммі. Я поважаю всіх суперників, з якими зустрічаюся, але тільки після бою. З Річардом було по-іншому, він подобався мені ще до бою. Що я сказав йому після бою? Це може звучати дивно, але: «Я злий, що повинен був побити тебе». Ми обидва схожі”, – зазначив Лопес.

Також, боксер висловився щодо українця Василя Ломаченка.

“Ломаченко? Що він сказав? Ласкаво просимо в клуб? Цей хлопець боїться (посміхається). Йому варто було б. Він мені не подобається, так що саме тому йому і слід боятися. Він не подобається мені як людина. Я бачив, як він ставиться до людей з Top Rank і інші подібні речі, він гівнюк. Я ненавиджу, коли люди ведуть себе, як гімно на паличці, а він веде себе так»”, – заявив Теофимо Лопес.