У Чикаго вперше зустрілися і провели дуель поглядів колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик і суперважкоатлет з США Чазз Уїзерспун. Відеозапис дуелі з’явилася на YouTube.

На зустрічі суперники не стали кидатися словами або провокувати один одного, як роблять деякі спортсмени. В цілому вони були досить стримані. Хоча Усик кілька разів трохи похуліганити, побудувавши очі журналістам і прийнявши картинну стійку.

Нагадаємо, що бій Усика і Уїзерспуна пройде 12 жовтня за американським (або вранці 13 жовтня за київським) часом на Wintrust Arena в Чикаго. Спочатку суперником Усика повинен був стати Тайрон Спонг. Але голландець провалив допінг-тест і був відсторонений від поєдинка.В терміновому порядку команда українця почала шукати нового опонента для Усика і домовилася з американським ветераном Чазз Уізерспун.

Також, вчора український боксер Олександр Усик перед своїм дебютним поєдинком в суперважкій вазі проти американця Чазз Уїзерспуна провів відкрите тренування в Чикаго, щоб показати свою спортивну форму.

Також в Чикаго Олександр Усик побував в гостях у української громади. Спочатку спортсмен відвідав кредитна спілка “Самопоміч”, а потім оглянув експозиції Українського національного музею.